0

Banyo Tekstili

Sırala

Filtrele

  • FİYAT
  • MARKA
  • RENK
Banyo Tekstili
Değişen dekorasyon anlayışı ile banyo tekstili konusunda da değişmeler yaşanıyor. Alışılmışın dışına çıkılarak her tarza özel tekstil ürünleri gündeme geliyor.
Banyolara şıklık katacak olan tekstil parçaları arasında yer alan ürünler: klozet takımı, banyo paspası ve havlu setleridir. Bu parçalar hem banyolara şıklık kazandırıyor hem de kişisel zevklerin ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Şık tarzları ile dikkat çeken banyo tekstili ürünleri Evidea farkı ile öne çıkıyor.
Klozet Takımı
Klozet kapağını kapatmak için kullanılan klozet takımı klozeti yarım daire şeklinde sararak banyoda şık bir görünüm oluşmasına yardımcı oluyor. Banyoların daha temiz ve düzenli kullanılmasında da işlevsellik gösteriyor.
Banyo Paspası
Banyoların kuru kalmasında etkili olan banyo paspası bu alanların hijyenik kullanımına olumlu etki ediyor. Benzersiz seçeneklerle dolu olan Evidea banyo paspası kategorisi her tarza uygun örnekler sunuyor.
Havlu Seti
Nem emme özelliği ile özbakımın hijyen koşulları altında yapılabilmesine olanak sunan havlu seti tasarımları birbirinden farklı modelleri ile kişisel zevke hitap ediyor. Bakışlı veya düz modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
Plaj Havlusu
Plaj modasını yakından takip edenler için modaya uygun birbirinden farklı ve renk renk plaj havlusu tasarımlarını Evidea ile bulmak son derece mümkündür. Nostaljik modellerden modern tasarımlara kadar bir çok örnek Evidea ile rahatlıkla bulunabilir ve uygun ödeme koşulları altında bu ürünlere kolaylıkla sahip olunabilir.
Evin en farklı alanı olan banyo, mutfak kadar önemlidir. Temiz ve hijyenik olması gereken bu alan aynı zamanda günümüzde Banyo Tekstili ürünleri ile şıklık yarışına da adaydır. Değişik konsept ürünler, etkili ve inanılmaz seçenekler sunan bu kategori, banyolarınızı daha çok sevmenizi sağlayacak küçük tüyolara sahiptir. Özel alan klozet takımları ve paspasları için renk, model ve desen arıyorsanız doğru yerdesiniz. Özellikle farklı markaların ürünlerini incelemek artık dakikalar içinde mümkün olacaktır. Islak zeminlere yumuşak bir dokunuş katan banyo tekstil ürünleri, ortamında daha soft olmasını sağlar. Çocukları ve sizi soğuktan, ıslak zeminden koruyan banyo paspasları her daim sıcaklığı ile yanınızdadır. Uzun tüyler ya da yumuşak sert alanlar tercih edebilirsiniz. Bu aşamada tüm banyo tekstili ürünleri ile karşı karşıyasınız. Seçimler sizin parmaklarınızın ucundan dökülerek, kapınıza teslim edilip, banyolarınıza şıklık katacak. Bu harika ürünler, banyo dekorasyonunu bambaşka bir boyuta taşıyacaktır. Ayrıca yumuşak, bolca pamuk içeren havlular da sizin için sitemizde yerini çoktan aldı bile. Çok özel markaların, en özel koleksiyonlarını incelemek için buyurun bakalım.