0

Dekoratif Objeler

Sırala

Filtrele

  • ALT KATEGORİLER
  • FİYAT
  • MARKA
  • HIZLI KARGO
  • RENK
  • ÜCRETSİZ KARGO

Evinizi Aksesuarlarla Süsleyin!

Ev dekorasyonunda son dokunuşları yapan Dekoratif Objeler her yıl dekorasyon modasına uygun tasarımlarıyla Evidea ile çeşitleniyor.

Odalarınızda Kusursuz Görünüm Yaratın!

Evinizde dekorasyon tarzınıza göre seçeceğiniz modeller kusursuz bir görünümü yakalamanıza yardımcı oluyor. Bilhassa salonlarda kullanılan dekoratif şişeler konsol veya vitrin üzerlerinde ki boşluğu doldurması açısından mükemmel bir tercihtir.

Odalarınızın Havasını Tazeleyin!

Evin temizliği, düzeni ve dekoratif görünümü kadar kokusu da son derece önemli bir yere sahiptir. Oda kokuları odaların daimî ferahlığı için çözüm sunuyor. Özellikle nemli ve sigara içilen ortamlarda bulunmak havasızlığın getirdiği etki ile insana kendini huzursuz hissetmesine neden oluyor. Bu huzursuzluğun ortadan kalkmasını sağlayan oda parfümü çeşitleri Evidea garantisi ile alıcılarla buluşuyor.

Kumbaralar ile Görünüm Farkını Yaşayın!

Asıl amacı para biriktirmek olsa da birbirinden farklı kumbaralar dekoratif düzene katkıda bulunuyor. Metal, kavanoz, telefon formuna sahip birçok kumbara çeşidi ile tarzınıza uygun şekilde düzenlemeler yapabilirsiniz. Dekoratif objeler denildiğinde çok çeşitli formları ile kumbaralar beğenilere sunuluyor.

Evlerinizin dekorasyonunun, ana parçalar ile iskeletini oluşturmanızın ardından halı, perde gibi tamamlayıcı ürünler ile tamamladıktan sonra sıra geldi ev dekorasyonunu zenginleştirmeye ve geliştirmeye... Hem dekoratif derinlik katacak hem de birçok konuda işinize yarayacak olan ev aksesuarları her zevke ve her tarza uygun çeşitleri ile Evidea’da. Masa aksesuarları, küllük, kara tahtalar ve mantar panolar, kumbara gibi modern salon aksesuarları oldukça şık ve elegan tasarımları ile dikkat çekiyor. Sadece salonunuzda değil evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ucuz ev aksesuarları evida.com adresinde mevcut. Fotoğraf albümleri, kar küreleri, gondollar, gazetelikler, kitap destekleri, vazolar, nazarlıklar, anahtarlıklar, duvar saatleri çeşitleri... Aklınıza ev aksesuarları adına ne geliyorsa bulabileceğiniz Evidea’da her tarza ve her zevke uyumlu parçalar bulabilmek mümkün. Evinizi hem tekdüzelikten kurtarmak hem de işinize yarayabilecek ufak ya da büyük çaplı eşyalar edinmek istiyorsanız Evidea.com adresini ziyaret ederek birbirinden renkli, kullanışlı birçok ev aksesuarı çeşidine ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uygun ev aksesuarları çeşitlerine uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sahip olmak için Evidea.com’u ziyaret edin.