0

Sırala

Filtrele

 • FİYAT
 • MARKA
 • RENK
 • ÜCRETSİZ KARGO
Kızartmaların Lezzeti Burada Gizli Kızartmalar, geleneksel Türk mutfağının en sık tercih edilen özel tatlarındandır. Hızlı ve pratik bir yemek yapmak istediğimizde, bu özel lezzetleri deneyebilirsiniz. Her türlü yapabileceğiniz bu yemek, yoğurtlu ya da domates soslu olarak servi edilebilir. Hele ki sosuna da bir parça sarımsak koyduğunuzda, lezzeti tam olarak yaşayabilirsiniz. Çocukların da çok sevdiği patates kızartması, özel dizayn edilmiş kızartma tenceresi ile yapıldığında çok daha güzel sonuç sağlayacaktır. Bu tencere yapısal olarak, başarılı bir kızartma için istenen tüm özellikleri sizlere sağlayacaktır. En farklı tatları denemeyi sevenlerden iseniz, bu harika ürün ile çok farklı kızartmalar da yapabilirsiniz. Genel olarak mutfağımızda olması gereken düdüklü tencere ve tava gibi malzemeler, özel kullanım ve sonuç odaklı ürünlerdir. Bu neden ile her mutfağın vazgeçilmez ve etkileyici ürünleri arasında yer alır. Birçok marka, kendi ürün portföyü içinde bu harika seçeneği sunar. Özel koleksiyonlarda bulunan kızartma tenceresi derinliği sayesinde, hızlı ve lezzetli kızartmalar yapmanıza olanak sağlar. Bu özel ürün şimdi harika fiyat ve bol seçenek sayesinde sizler ile buluşuyor. Evidea sitesinin online alışveriş seçenekleri içinde eviniz için aradığınız her şeyi bulmanız mümkün olacaktır. İyi Kızartma Nasıl Yapılır? Pratik yemek tarifleri içinde de yerini alan kızartmalar, doğru şekilde yapıldığında gerçek anlamda sağlıklı ve lezzetli olur. Severek tükettiğimiz bu ürünleri en doğru şekilde yapmanın yollarını da kısa anlatalım. Öncelikle sebzeleri dilimlerken özen gösterelim. Hepsinin aynı oranda ve kalınlıkta olmaları bu aşamada önemlidir. Bu sayede eşit olarak pişer ve lezzetleri aynı olur. Ayrıca derin bir kızartma tenceresi kullanmak en önemli konudur. Bu tencereye bolca temiz yağ koymalı, aynı yağı sıklıkla kullanmamalıdır. Tencerede yağın bol olması, kızartmaya hakkını vermesi açısından önemlidir. Sonuçta sebzeler tencere içine çiğ olarak konur. Hem kızarması, hem de pişmesi gerekir. Elbette yağın da kızgın olması bu aşamada en önemli olaydır. Güzel bir kızartma, yağ çekmemiş, eşit kızarmış ve pişmiş olandır. Tüm bunları ise size bol ve kızgın bir yağ sağlayacaktır. Genel olarak kızartma tenceresi özellikleri içinde derinlik en önemli etmendir. Bu şekilde bol yağı tencereye koyabilir, malzemeleri de eklediğinizde rahat hareket etme olanağını size sunar. Kızartma Tenceresi Nasıl Kullanılır? Kızartma tenceresi standart tencere ve tavalardan farklıdır. Görünüm olarak tencere olsa da, işlevsel olarak tava görevini görür. Çünkü her ikisinin de bileşenidir. Genel olarak kızartmaları
Burada Her şey
Evim İçin
 • Kaliteli ürün yelpazesi Kaliteli ürün yelpazesi

  Kendi evimiz için tercih etmeyeceğimiz kalitedeki ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz.

 • İade kolaylığı İade kolaylığı

  Evidea’dan yapılan alışverişlerde 30 gün içinde iade garantisi mevcuttur. Evidea.com’dan aldığınız ürünü dilerseniz mağazamızdan da iade ederek para çeki alabilirsiniz.

 • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli alışveriş

  Tüm soru ve önerileriniz için hafta içi ve Cumartesi 08:00 - 18:00 arasında (0850) 532 22 22’den bize ulaşabilirsiniz.

 • Sürekli Uygun Fiyat Sürekli Uygun Fiyat

  Evidea agresif kampanyalara fon ayırmak için yüksek seviyeden fiyatlama yapmaz. Müşterilerine sürekli uygun fiyat sunmayı hedefler.

 • Gerçek İndirim Gerçek İndirim

  Evidea gerçek bir indirim yoksa fiyat etiketinde üstü çizili fiyat kullanmaz. Bir üründe üstü çizili fiyat kullanmış ise ürün geçmişte mutlaka o fiyata satılmıştır.

 • Uygun Fiyatlar Uygun Fiyatlar

  Evidea müşterilerine uygun fiyatlar sunabilmek için doğru tedarikçileri özenle aramakta, masraf ve giderlerine çok dikkat etmektedir.

2+2
Taksit
2+4
Taksit
2+3
Taksit
2
Taksit
2+2
Taksit
2+2
Taksit
2+2
Taksit
*Enpara kartına taksit yapılamamaktadır.